Kurumsal

Firmamız 1988 yılında imalat ve ihracat sektöründe 29 yıllık deneyimden sonra kurulmuştur. . Tüm tecrübelerimizi ve kaliteli ürünlerimizi / hizmetlerimizi değerli müşterilerimize uzun vadeli bir süre için paylaşmak istiyoruz. Kendine doğruluğu ve dürüstlüğü ana ilke edinen şirketimiz müşteriye daha üstün hizmet verebilmek için kendini her gün biraz daha geliştirerek zirveye doğru adım adım ilerlemektedir. Firmamız; ilkesi kalite, doğruluk ve dürüstlük olan bütün firmalara başarılar diler. Yakında saygın şirketiniz ile uzun süren ve verimli ticari ilişkilere başlamayı umuyoruz. Saygılarımla, MUSA DEMİREL

Misyonumuz Kalite, yaşam tarzımızdır. Mükemmel müşteri hizmeti ve rekabetçi fiyatlar garanti ederiz. Misyonumuz kamyon parçaları ve teçhizatı alanında dünya standartlarında bir tedarikçi olarak tanınmak ve size en kısa sürede hizmet etmektir Vizyonumuz 1. Vizyonumuz dürüstlük, kalite, çeşitlilik ve mükemmel hizmet anlayışı ile pazar konumumuzu korumaktır. 2. Müşteri beklentilerini aşmayı taahhüt eden, ticari araç parçaları ve servislerinin önde gelen sağlayıcısı olmayı amaçlayan drivetrain uzmanlarının kanıtlanmış ve tercih edilen bir dünya ağı olmak.

Kalitenin ve hizmetin sınırsız olduğu bir gerçektir. Bu temel prensipten yola çıkarak, firmamız her ilerleyen günde gücü oranında müşterisine daha kaliteli hizmet verebilmenin gayreti içersinde olacaktır.

Firmamız kalite konusundaki hassasiyeti ile rakiplerinden ayrılmakta ve adından söz ettirmektedir.

"Kalitenin gücünü hissedin"

"En ithal stratejimiz müşteriye saygı duymak"